Srijeda, 04 Srpanj 2018 12:37

REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE, Regija 4, 30.06./01.07.2018.

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Proteklog vikenda, 30.06-01.07.2018.g. u Sisku je u 50 metarskom bazenu održano Regionalno Prvenstvo Hrvatske za dobne skupine-Regije 4. Na natjecanju je sudjelovalo 13 klubova s ukupno 271 plivačem. Plivački klub „Osijek Žito“ predstavljali su 22 plivača i 19 plivačica, te su ostvarili odlične rezultate. Osvojeno je 50 pojedinačnih (16 zlatnih, 13 srebrnih i  21 brončanih), te 9 štafetnih medalja (1 zlato, 3 srebra i 5 bronci). Isplivano je 11 A limita,te 2 B limita potrebnih za nastup na Prvenstvu Hrvatske koji se održava ovaj mjesec u Zagrebu.

Na natjecanju su plivače pratili treneri Mladen Maričić i Juraj Kovačić.

 

Osvajači medalja i ostvarenih limita za PH:

Bono Iličić-mlađi kadet:

100m prsno(1:20.79)-1. mjesto kadeti, 1. mjesto ml. kadeti A limit

100m slobodno(1:06.51)-1. mjesto

50m prsno(39.94)-2. mjesto

100m delfin(1:16.33)-2. mjesto

200m slobodno(2:28.49)-2. mjesto

400m mješovito(5:53.05)-2. mjesto kadeti, 2. mjesto ml. kadeti, 2. mjesto ml. juniori, 3. mjesto juniori, 3. mjesto opća  B limit

 

Klara Božičević-juniorka:

100m leđno(1:08.80)- 1. mjesto opća, 1. mjesto juniorke  A limit

50m leđno(31.73)- 1. mjesto opća, 1. mjesto juniorke  A limit

50m delfin(30.74)- 2. mjesto opća, 2. mjesto juniorke  A limit

200m mješovito(2:37.20)- 2. mjesto opća, 2. mjesto juniorke  A limit

 

Ivor Gaće- početnik:

200m mješovito(3:12.30)- 1. mjesto

50m slobodno(35.78)- 1. mjesto

100m slobodno(1:17.14)- 1. mjesto

50m delfin(38.82)- 1. mjesto

200m slobodno(2:49.37)- 1. mjesto

50m prsno(52.51)- 3. mjesto

 

Lara Horvat- ml. kadetkinja:

50m prsno(42.03)- 1. mjesto

100m prsno(1:30.73)- 1. mjesto ml. kadetkinje, 2. mjesto kadetkinje  A limit

50m delfin(39.83)- 2. mjesto

200m mješovito(3:10.90)- 2. mjesto

 

Filip Ovničević- ml. junior:

100m delfin(1:02.13)- 3. mjesto ml. juniori, 3. mjesto juniori, 3. mjesto opća  A limit

50m slobodno(26.32)- 3. mjesto  A limit

100m slobodno(59.19)- 3. mjesto

 

Petar Knežević- junior:

50m leđno(29.74)- 3. mjesto juniori, 3. mjesto opća  A limit

100m leđno(1:06.24)- 3. mjesto juniori, 3. mjesto opća  B limit

 

Buga Vukić- početnica:

50m prsno(52.44)- 1. mjesto

100m prsno(1:53.21)- 1. mjesto

50m delfin(1:00.24)- 3. mjesto

 

Lucas Peterko- kadet:

200m delfin(2:51.93)- 2. mjesto  A limit

200m mješovito(2:36.17)- 3. mjesto  A limit

 

Borna Vukić- početnik:

50m leđno(45.34)- 3. mjesto

50m slobodno(37.58)- 3. mjesto

 

Sven Radić- junior:

50m prsno(35.01)- 3. mjesto

50m delfin(29.24)- 3. mjesto

 

Elena Valenteković- početnica:

100m leđno(1:48.49)- 3. mjesto

 

Matej Miličić- senior:

50m delfin(28.84)- 3. mjesto

 

Štafete:

 4x50m mješovito- Elena Valenteković, Buga Vukić, Ivor Gaće i Borna Vukić- 1. mjesto(2:57.13)

4x50m slobodno- Borna Vukić, Buga Vukić, Elena Valenteković i Ivor Gaće- 2. mjesto(2:41.33)

4x100m mješovito- Lucas Peterko, Fran Lukić, Bono Iličić i Josip Kovačević- 2. mjesto(5:16.93)

4x 100m slobodno- Filip Ovničević, Sven Radić, Ivan Košutić i Vedran Zvonarić- 2. mjesto(4:20.12)

4x 100m slobodno- Bono Iličić, Josip Kovačević, Fran Lukić i Lucas Peterko- 3. mjesto(4:32.84)

4x 100m slobodno- Ira Ivković, Petra Katavić, Marija Knežević i Petra Bilić- 3. mjesto(4:58.31)

4x100m mješovito- Vedran Zvonarić, Ivan Košutić, Filip Ovničević i Sven Radić- 3. mjesto(4:43.46)

4x100m mješovito- Ira Ivković, Petra Katavić, Petra Bilić i Marija Knežević- 3. mjesto(5:33.69)

4x100m mješovito- Petra Bilić, Ivan Košutić, Petra Katavić i Vedran Zvonarić- 3. mjesto(5:30.27)

Čestitke svima!

Pročitano 71 puta